В основі майбутньої програми розвитку туризму у Каневі закладено 3 пріоритетні напрями: реконструювання туристичної інфраструктури, розширення асортименту туристичних послуг і підвищення їх якості, а також промоція туристичного потенціалу міста.

Про це під час вчорашнього засідання робочої групи, що займається напрацюванням майбутнього проекту відповідної програми розповів директор КП «Туристичний інформаційний центр м. Канів» Яків Прогнімак, пише «Kanos».

Водночас присутні на заході учасники схвально відгукнулися на рахунок визначених орієнтирів, однак висловили побоювання  з приводу фінансової можливості реалізації всіх цих ініціатив в рамках програми.

«Як би ми не старалися з міського бюджету витягнути туризм просто нереально. Тому насамперед вбачаю завдання влади, громади міста і робочої групи – це залучати інвесторів та бюджети області, держави тощо. Тільки в такому разі програма може бути реалізована», - зауважив під час свого виступу депутат Канівської міськради Юрій Гамалій.

А от начальник управління економічного розвитку міської ради Антон Савченко переконаний, що окремі проекти можна буде втілити в життя і за рахунок коштів депутатського фонду.

«Цього року кожен депутат міської ради матиме в своїй скарбниці 50 тис.грн. Якщо кожен з них виділить бодай 5 тис.грн. із свого фонду, то цілком реально профінансувати якийсь цікавий проект для розвитку туризму: чи це буде напис «Я©Канів» чи сонячний годинник, «Птах щастя» тощо», - акцентував увагу присутніх чиновник.

Більш детальні пропозиції і обрахунки фінансових витрат на реалізацію кожного із пунктів програми, члени робочої групи домовилися презентувати в ході наступної робочої зустрічі, що пройде 7-го лютого.