Черкаський суд задовольнив позов канівського мажоритарника Владислава Голуба стосовно захисту честі, гідності та спростування недостовірної інформацію до Черкаської обласної організації «Аграрної партії України», яку очолює Віктор Полозов.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Черкащани. Live».

Зокрема у позові мова йщла про допис Ніни Жук під назвою «Зустріч золотонісців з народним депутатом Голубом таки відбулася», який наприкінці липня цього року Черкаська обласна парторганізація АПУ розповсюдила у ЗМІ.

Поміж іншими маніпуляціями у цьому дописі також стверджувалося, що Владислав Голуб «у свій час працював помічником одіозного Леоніда Черновецького і, до речі, не голосував за визнанняРосії країною-агресором…»Суд визнав цю інформацію такою, що не відповідає дійсності та ганьбить честь і гідність Владислава Голуба.

Відтак, суд зобов’язав Черкаську обласну партійну організацію Аграрної партії України у десятиденний строк після набрання судовим рішенням законної сили спростувати недостовірну інформацію.Владислав Голуб прокоментував подію на власній сторінці у Facebook.

«31 липня 2017 р. на сторінці Facebook Черкаської обласної організації Аграрної партії України помічником депутата Черкаської обласної ради Полозова Ніною Жук була розповсюджена негативна та недостовірна інформація, начебто я був помічником Л. Черновецького та не голосував за визнання РФ країною-агресором. На жаль, у своїх політичних амбіціях мої політичні опоненти та опоненти України доходять до істеричного маразму, що було підтверджено рішенням суду. Чекаю на виконання рішення суду», – повідомив Владислав Голуб.

Відповідне рішення було ухвалене Соснівським районним судом міста Черкаси 10 жовтня цього року.