На електронній платформі, презентованій Черкаською ОДА, опублікована інформація із вакцинацією педагогів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із електронної платформи Вакцинація освітян у Черкаській області.

Наразі найвищий показник вакцинації серед канівських шкіл у Канівській гімназії імені Івана Франка, де із 43 працівників вакциновано 90,7 %. На другій позиції – Канівська ЗОШ №3, де із 61 працівника щеплено 90,2 %, на третій – Канівська спеціалізована школа №6, де із 47 працівників вакциновано 85,1%.

У Канівській санаторній школі Черкаської обласної ради провакциновано 85% із 100 працівників, у Канівській ЗОШ №1 імені Тараса Шевченка щеплено 82,8 % із 58 працівників. Наразі на останній позиції із вакцинації перебуває Канівська ЗОШ №4, де щеплено 82,6% із 69 працівників.

«Ми створили зручний онлайн-інструмент, де кожен може побачити, скільки працівників вакциновані в конкретній школі чи, приміром, садочку на Черкащині. Інформацію оновлюємо кожні 15 хвилин», – відзначив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Очільник області зауважив, що дошкільні заклади освіти, спеціальні заклади освіти та 1 – 4 класи закладів загальної середньої освіти не припинятимуть освітній процес, незалежно від рівня епіднебезпеки.

Решта закладів освіти, де менше 80% щеплених працівників, мають бути зачинені.

Приміром, на сьогодні в Черкасах учні 5 – 11 класів пішли на карантин лише в одній школі. А в Монастирищенській ТГ – відразу в 5, у Жашківській ТГ – у 4.

«На Черкащині маємо 38 812 працівників освіти. З них уже вакциновані – 79%. Дякую кожному за свідомий вибір захистити себе та вихованців від COVID-19», – сказав очільник області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що продовжити роботу на Черкащині зможуть лише 63% освітніх закладів.