На останньому засіданні виконавчого комітету обговорювалося питання щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», яка декларує можливість для надавачів послуг з централізованого опалення змінювати щомісяця вартість надання послуг.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію виконавчого комітету.

Так, у грудні 2019 року вартість природного газу зменшилася. Канівське комунальне підприємство теплових мереж може зменшити розміри нарахувань за послуги з централізованого опалення та теплової енергії, виконавчий комітет Канівської міської ради своїм рішенням №417 зобов’язав комунальне підприємство це зробити.

На підставі рішення виконкому №417 комунальне підприємство теплових мереж вже видало наказ від 27.12.2019 №164, яким внесло корективи у розрахунки вартості надаваних послуг за грудень 2019.

Відповідно до постанови КМУ №1082 перерахунок розміру призначених житлових субсидій та наданих пільг на оплату цих послуг не здійснюватиметься. Різниця в нарахуваннях спрямовується в оплату майбутніх платежів. За наявності у споживача заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення, сума перерахунку зарахується в рахунок погашення існуючої заборгованості споживача відповідно до черговості її виникнення.

Все це буде відображено в квитанціях на оплату послуг Канівського комунального підприємства теплових мереж.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 2,6 млрд гривень орендної плати отримали власники земельних паїв на Черкащині.