За відпуск деревини без участі в аукціонах отримали від підприємців «винагороди» на загальну суму понад 84 тисячі гривень. Наразі трьом особам повідомлено про підозру.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Черкаській області спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, за процесуального керівництва прокуратури Київської області викрили злочинну схему, організовану посадовцями ДП «Канівське лісове господарство».

Останні систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду від суб’єктів господарювання за реалізацію лісу-кругляку без участі в аукціонах. Також займалися розкраданням лісу з масивів державного підприємства.

Вході слідства правоохоронці задокументували факти отримання трьома посадовцями хабарів на загальну суму понад 84 тисячі гривень. Крім того, одного з правопорушників затримали під час отримання 19 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Усім фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.28 та ч.3 ст.368  (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що лісівники Степанецького лісництва попалися на хабарі (фото).