Сучасний сільський центр дозвілля відкрили днями у відремонтованому приміщенні клубу у Горобіївці.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Ірини Ванникової у Facebook.

Днями у селі Горобіївка Канівського району відбулися урочистості із нагоди  відкриття сільського центру дозвілля.

«Для громади це справжнє свято, адже останні двадцять років у селі було відсутнє приміщення клубу. Тепер же завдяки бюджету Степанецької ОТГ та фінансової підтримки ТОВ «НВФ «Урожай» провели ремонт у старому приміщенні сільського магазину, перетворивши його на сучасний центр дозвілля. Під час урочистого відкриття всіх присутніх своїм веселим та запальним співом потішив самодіяльний колектив «Кумоньки» з села Павлівка, а також місцеві колективи», - зазначено у пості Ірини Ванникової.

Із нагоди свята гостя подарувала для громади великий сучасний телевізор та вручила від Канівської районної ради вручила подяку Ользі Чупилко за чудове виховання двох синів, які зараз проходять службу по контракту в зоні проведення Операції об'єднаних сил та допомогла жінці фінансово з купівлею новорічних подарунків синам на фронт.

Також на святі був присутній колектив Попівського сільського клубу, завідувачем якого є Ганна Чупилка. Оскільки зараз цей сільський заклад не опалюється, Ірина Ванникова вручила його завідувачу подарунок у вигляді обігрівального приладу.

«Із села Попівка, яке входить до Степанецької ОТГ, на свято прибула Любов Корівник, яка виховала шістьох дітей, та донька ще однієї матері-героїні Тамари Понцір, яка має вісім дітей. Ці жінки дійсно героїні, перед якими низько вклоняюся. Не зважаючи ні на що, вони дали своїм чадам дорогу у життя, належно їх виховавши та давши освіту. Тож, вітаючи їх із прийдешніми святами, побажала здоров’я та благополуччя в кожну сім'ю, а також допомогла з придбанням новорічних подарунків для діток цих жінок», - резюмувала Ірина Ванникова.

Світлина від Ірина Ванникова.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Світлина від Ірина Ванникова.

Світлина від Ірина Ванникова.

Світлина від ВО "Черкащани" - м.Канів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Павлівці відсвяткували День села.