Державні інспектори під час рибоохоронної роботи у місті Каневі в забороненій 5-ти кілометровій зоні Канівської ГЕС 15 вересня викрили 7 порушень природоохоронного законодавства.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаського рибоохоронного патруля.

Зокрема було виявлено 3 грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) Особи займалися виловом риби в забороненій зоні та перевищили добову норму вилову та 4 за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) Особи займалися виловом риби в забороненій зоні.

Збитки, завдані рибному господарству, склали 1 870 грн. По 3 справах готуються матеріали для передачі до суду, з метою притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Черкаський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (063) 896-65-93 , (0472) 31-02-76.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що півсотню порушень правил рибальства викрили лише за декілька днів у 5-ти кілометровій зоні Канівської ГЕС (фото).