У міському будинку культури у Каневі зібралися багато гостей на ювілейний десятий фестиваль людей із обмеженими можливостями «Дніпрові хвилі».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

Вже десятий рік поспіль у Каневі проводять Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпрові хвилі». Цього року у заході взяли участь понад 100 представників з міст Дніпро, Вінниця та Хмельницької, Полтавської, Волинської, Чернігівської Київської областей, з 10 районів і міст Черкащини.
Учасники фестивалю отримали вітання від Канівського міського голови Ігоря Ренькаса та Народних депутатів України Владислава Голуба та Сергія Рудика.

«У переповненому залі міського будинку культури лунали пісні, гуморески, вірші та танцювальні номери у виконанні учасників Всеукраїнського фестивалю. Організатори фестивалю Наталія та Микола Капустяни від імені міської ради та міськрайонної організації людей з інвалідністю «Відродження» щиро подякували усім присутнім учасникам та глядачам і особливо спонсорам та благодійникам за допомогу в організації щорічного фестивалю», - написано у пості ВО «Черкащани» у Facebook.

«Щойно у Каневі завершився перший день всеукраїнського відкритого фестивалю творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі». Приємно, що саме рідна Канівщина вже десять років поспіль збирає для участі у фесті осіб з інвалідністю з інших українських міст.

Я пишаюсь талантом, працелюбністю, організаторськими здібностями нашої канівчанки – Наталії Капустян, яка змогла створити фестиваль для людей таких, як сама, змусити їх повірити в себе, вийти на сцену і показати світу свої незрівнянні таланти. 

Переконаний, фестиваль повинен проводитись і надалі, бо у таких людей скільки таланту, завзятості і енергії, що інша людина може не мати. Наша команда теж долучилась до підтримки фесту. Мій помічник Олена Радченко передала голові Канівської громадської організації осіб з інвалідністю «Відродження» – Наталії Капустян два комплекти м’ячів для гри Бочча. Сподіваюсь, такі м’ячі стануть у нагоді, й щиро бажаю, щоб в майбутньому наші канівчани здобували перемогу на паралімпійських іграх», - написав у своєму пості у Facebook народний депутат від 197-го округу Владислав Голуб.

     

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відсвяткують 10-річчя фестивалю людей із обмеженими можливостями.