На 83-ому році життя відійшов у вічність Кочубей Микола Захарович, який майже 50 років життя віддав служінню в охороні здоров’я Канівського району.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської багатопрофільної лікарні.

25 липня 2023 року на 83 році життя відійшов у вічність Кочубей Микола Захарович, який майже 50 років життя віддав служінню в охороні здоров’я Канівського району.

Народився Микола Захарович 23 вересня 1940 року у селі Стадня, Лубенського району, Полтавської області. У 1971 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

Свою лікарську діяльність у Канівському районі розпочав у 1971 році лікарем - терапевтом Ліплявської дільничної лікарні. Згодом завідував відділенням швидкої медичної допомоги, працював лікарем - психіатром.

З 1979 року по 2014 рік був заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення району Канівської центральної районної лікарні.

З 2014 року по 10 жовтня 2019 року очолював інформаційно-аналітичний відділ.

За час роботи показав себе висококваліфікованим спеціалістом, добрим організатором, професіоналом своєї справи; чесною та добропорядною людиною.

Був почесним донором України, нагороджений знаком «Відміннику охорони здоров'я», Почесною грамотою МОЗ України.

Світла та вічна пам'ять назавжди лишиться в наших серцях.

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправимої втрати рідним та близьким.

Прощання з Миколою Захаровичем відбудеться 26 липня 2023 року о 12.00 год. на території лікарні за адресою: вул. Успенська, 15-А

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в останню путь у Каневі проведуть колишнього головного лікаря ЦРЛ Олександра Моргуна.