Тепер мешканці міста завжди матимуть змогу придбати кілька видів свіжого мʼяса, а також різноманітну кулінарію.

Працює новий «М’ясомаркет» за адресою вул. Героїв Дніпра, 1А. В магазині також розташований корнер «Döner Маркет», де готують смачну шаурму за авторськими рецептами.

Асортимент у канівському «М’ясомаркеті» потужний! У відділі охолодженої м’ясної продукції продається курятина, свинина, яловичина, індичка, м’ясо-ковбасні вироби, напівфабрикати, а у відділі кулінарії – вже готові холодні та гарячі страви.  

Ексклюзивно у «М’ясомаркеті» представлена новинка українського ринку – LaStrava! Це готові страви ресторанного рівня, рецепти яких розроблені іспанським шеф-кухарем Едуардо Сальвадором. Щоб влаштувати ресторан у себе вдома, варто лише розігріти страви у мікрохвильовці та викласти на тарілку.

Для покупців у магазині працюють м’ясні сомельє. Це унікальні фахівці в Україні, які можуть порадити продукцію, поділитись секретом приготування м’ясних страв, порадити вдалі комбінації закусок та інгредієнтів. Кожен з них навчався у Школі м’ясних сомельє під керівництвом бренд-шефа МХП Алекса Юсупова.

«М’ясомаркети» – це універсальні маркети, що були створені в рамках трансформації МХП в кулінарну компанію. У магазинах відвідувачі можуть придбати від 4 до 8 видів м’яса найвищої якості та готові страви, бакалію, кулінарію, молочні продукти, приправи, соуси і хлібні вироби.