Внаслідок конфліктної ситуації на дорозі, водій БМВ у стані алкогольного сп’яніння наніс травми подружжю із іншого автомобіля.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із Довідки «Про стан криміногенної обстановки на території м. Канева».

За інформацією місцевих правоохоронців, 01.05.2019 року близько 16 години,  чоловік та дружина, які є жителями м. Канева, на власному автомобілі марки ВАЗ їхали до себе додому та по дорозі вирішили заїхати до магазину по вул. Героїв Бронепоїзда, за хлібом. 

Від’їжджаючи від магазину, на центральну дорогу, подружжя раптово почуло гучний звук гальмування автомобіля та помітило, що на проїжджій частині  зупинився автомобіль БМВ. Зіткнення між автомобілями не було.

Водій автомобіля марки ВАЗ здав назад, щоб пропустити автомобіль БМВ, проте водій автомобіля БМВ був налаштований дуже агресивно та явно перебував в стані алкогольного сп’яніння, підійшовши до автомобіля ВАЗ останній сказав водію, щоб той виходив з автомобіля, після чого через відкрите вікно наніс два удари кулаком в обличчя водію автомобіля ВАЗ, від чого останній похилився на дружину.

Потім водій автомобіля БМВ відкрив двері автівки та почав витягувати чоловіка на вулицю, при цьому нанісши йому ще три удари  кулаком в обличчя. Дружина почала захищати свого чоловіка закривши його голову своїми руками, але водій БМВ продовжував наносити удари як її чоловіку, так і їй самій, при цьому кричав та виражався нецензурною лайкою, після чого забрав ключі від авто ВАЗ та пішов до свого автомобіля. Дружина побігла за ним навздогін та намагалася забрати свої ключі, в ході чого водій автомобіля БМВ наніс їй кілька ударів кулаком в область обличчя. У результаті навмисних протиправних дій водія автомобіля БМВ подружжя, що перебували в автомобілі ВАЗ отримали тілесні ушкодження.

За вказаним фактом інформацію внесено до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 125 ККУ та розпочато слідство. Водія автомобіля БМВ встановлено та вирішується питання про притягнення його до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що внаслідок ДТП на Канівщині постраждало 7 осіб.