Під час рейду представниками рибоохоронного патруля було виявлено у Каневі браконьєрські сітки, у яких було більше двохсот кілограм риби.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Черкаського рибоохоронного патруля у Facebook.

Державними інспекторами Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області під час патрулювання на Кременчуцькому водосховищі в межах міста Канів о 01 год. 00 хв. 13 вересня 2018 року було виявлено заборонені знаряддя лову, а саме: рибальські сітки з мисинового полотна в кількості 22 шт. приблизною довжиною 2 км, в яких знаходилася свіжа риба видів: судак, чехонь, плоскирка, сом, плітка, рибець та йорж носар, який занесений до Червоної книги України, загальною вагою 223 кг.

В той час, коли державні інспектори Черкаського рибоохоронного патруля виймали сітки з рибою з води, до них під’їхали невідомі особи на двох моторних човнах, всіляко перешкоджали їхнім діям та таранили човен, в якому знаходилися державні інспектори. В результаті чого порушники втратили мотор на одному з човнів, після цього вони пересіли в інший човен та втекли з місця скоєння правопорушення, оскільки їхній човен виявився оснащеним більш потужним мотором.

На місце події було викликано працівників Канівського ВП ГУНП для проведення слідчих дій та відкриття кримінального провадження відповідно до ст. 249 КК України.

Світлина від Черкаський рибоохоронний патруль.

Світлина від Черкаський рибоохоронний патруль.

Світлина від Черкаський рибоохоронний патруль.

Світлина від Черкаський рибоохоронний патруль.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рибоохоронна інспекція під час рейду поблизу Канева виявила браконьєрські сітки.