Напередодні Дня міста у Каневі з’явився свій центр тяжіння для любителів високих технологій. Ним стала сонячна лавка з вбудованим у спинку сонячним модулем потужністю 40 Вт.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби компанії «Укргідроенерго».

Під лавкою встановлено акумулятор, який накопичує заряд. Це дає змогу заряджати електронні прилади навіть вночі. Одночасно від сонячної лавки можна заряджати чотири мобільні пристрої через USB порти. Енергії достатньо, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів.

Акумулятор обладнано противандальним захистом.

Лавку встановлено в рамках програми соціальних ініціатив компанії «Укргідроенерго» за сприяння особисто генерального директора Ігоря Сироти.

«Добробут людей – це ключовий пріоритет «Укргідроенерго». Де б ми не працювали, всюди ми налагоджуємо дружні довірчі відносини з громадами. Тому наш гендиректор Ігор Сирота і підтримав ініціативу із встановлення цієї лавки. Вона не проста, а сонячна. І це символізує один важливий факт – без розвитку гідроенергетики не можливий розвиток сонячної енергетики. Кожен хто прагне кращого і більш чистого майбутнього для України має цей факт усвідомити. А канівцям напередодні Дня міста бажаю добробуту і процвітання!», - розповів Василь Гринь, директор філії «Канівська ГЕС».

Першу сонячну лавку встановили у Києві у квітні 2017 року, а ось тепер інновація з’явилася і в Каневі.

«Такі подарунки – так водиться в «Укргідроенерго». Вони завжди так робили і я думаю, що така тісна співпраця буде продовжуватися. Вони люблять наше місто, бо вони наші, а ми поважаємо їхній труд, людей, які там працюють», - зазначив міський голова Канева Ігор Ренькас.

Якщо перша канівська лавка приживеться, кількість лавок у Каневі може зрости.

ПрАТ «Укргідроенерго» – одна з провідних енергетичних компаній України, яка виробляє електроенергію та забезпечує так звані накопичувальні потужності, які необхідні для розвитку альтернативної енергетики – сонячних та вітрових електростанцій.