Дорожнього-транспортна пригода сталася в жовтні минулого року близько 18-ої години. Постраждалий отримав серйозні травми.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із вироку Канівського міськрайонного суду.

Жінка від’їхала від одного з будинків й прямувала до сусіднього. Наближаючись до «зебри», не пригальмувала й скоїла наїзд на чоловіка, який саме переходив дорогу. З документу зрозуміло, що сам перехід був обладнаний попереджувальним дорожнім знаком.

«Відповідно до висновку судово-медичної експертизи отримав тілесні ушкодження: травму голови з геморагічним забоєм правої лобної долі головного мозку, що ускладнились порушенням свідомості та настанням сопору, забійні рани лівої лобної та правої тім`яної ділянок голови, правобічна підапоневротична гематома, рана лівого кута рота, забої з крововиливами лівої орбітальної ділянки, що відноситься до категорії тяжких тілесних ушкоджень як такі, що небезпечні для життя; травму правого колінного суглобу з пошкодженням передньої хрестоподібної зв`язки, та гемартрозом (вихід вільної крові в порожнину суглобу), що відноситься до категорії тілесних ушкоджень середньої тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров`я», - пишуть у вироку.

Обвинувачена свою провину визнала та частково відшкодувала витрати потерпілому. Пояснила, що того дня її засліпило сонце і вона не побачила людину перед автівкою.

Суддя вирішив призначити винуватиці покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном в 1 рік. Водійське посвідчення в жінки не відібрали, мотивувавши необхідністю добиратись їй до місця роботи.  

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що зловмисник на Черкащині незаконно вирубав понад 70 дерев (фото).