Учні п’ятих класів Миронівського академічного ліцею №2, Канівської гімназії ім.Івана Франка та Ладижинського НВК №1 вже пройшли посвяту в чемпіони програми та «важливий урок в житті», кожен став амбасадором 17 Глобальних цілей ООН.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Відповідну програму розробили у найсучаснішому агрохолдингу країни - МХП. «Школа сталого розвитку» передбачає освітню мету для учнів п’ятих класів. На уроках діти будуть знайомитися із поняттям сталого розвитку, Глобальними цілями розвитку ООН. Партнерами програми виступають Центр «Розвиток КСВ» та Благодійний Фонд «МХП — Громаді», які будуть підтримувати проєкт на місцях.

 «Благодійний фонд «МХП – Громаді» неодноразово реалізував проєкти у школах вищеназваних регіонів. Але зараз мені особливо приємно бути серед партнерів такого надзвичайно перспективного та унікального для України проєкту. Особливо тішить той факт, що можливість стати учнями Школи сталого розвитку випала насамперед дітям із територій, де веде свою діяльність агрохолдинг МХП. Цей факт вкотре засвідчує, що МХП дбає про майбутній розвиток громад і про нову свідомість українців. Впевнена, що у Школи сталого розвитку – велике майбутнє!», - говорить Тетяна Волочай, партнерка проєкту, директорка БФ «МХП – Громаді».

Проєкт реалізують на базі шкіл в регіонах присутності підприємств холдингу МХП разом із вчительською спільнотою, волонтерами МХП, амбасадорами МХП, експертами та консультантами. Окремо слід сказати, що супроводжують проєкт у школах найпрогресивніші учителі, яким близька ця тема і вони готові розвивати нових українців та українок у сучасному напрямку разом з усім світом.

У МХП зазначають, що мета проєкту — створення екосистеми для інтегрального виховання нового відповідального покоління, розвитку критичного мислення та формування цінностей і принципів на базі Цілей сталого розвитку ООН у процесі навчання у школі. Починаючи з 5 класу проєкт буде масштабуватися і в старших класах, а також у інших школах у місцях присутності підприємств МХП вже наступного навчального року. Також лекції для дітей будуть читатися й топменеджментом МХП, адже питання розвитку молодого покоління — близькі й важливі топменеджменту компанії. МХП підтримує цінності, з якими живе увесь світ — цілі Сталого розвитку ООН.

 «Я сама є мамою двох дітей і мені не байдужий розвиток молодого покоління. Ідея нашого проєкту полягає у побудові освітньої системи для дітей. Над створенням проєкту працювало багато людей. Колеги в МХП приділяють свій особистий час і йдуть у корпоративне волонтерство, бо кожен розуміє — виховання нового українця чи українки важливе для того, щоб побудувати сучасну Україну. Люди, які готові змінюватися самі, змінювати світ навколо себе, адже починати треба з самого себе», — зазначила Анастасія Соботюк, керівниця проєкту, директорка Департаменту зв’язків з інвесторами МХП.

 «Новий, сталий та свідомий українець — саме цього вкрай потребує наша країна. У всьому світі корпоративний сектор все більше переймає на себе ролі держави. І освіта не є виключенням. Хочеш зробити щось добре — зроби це сам! І МХП готовий активно долучатися та відповідати за формування сталого мислення у молоді», — поділилася Надія Жеребнюк, керівниця проєкту, яка очолює Управління фінансів МХП.

 «Впроваджуючи пілотний проєкт у трьох школах, ми маємо далекоглядні плани. Адже результати проєкту стануть підґрунтям для масштабування по всім школам України для навчання молодого покоління засадам сталого розвитку. А це понад 2 млн дітей, віком від 10 до 14 років», — прокоментувала Марина Саприкіна, партнерка проєкту, керівниця Центру «Розвиток КСВ».

Програма «Школа сталого розвитку МХП» триватиме до кінця цього навчального року. А вже на початку 2021-2022 навчального року планується масштабування проєкту.

May be an image of 9 людей, people standing та у приміщенні

May be an image of дитина, сидить, стоїть, у приміщенні та текст «SHOT ON MI PLAY AI DUAL CAMERA»

May be an image of 6 людей, дитина, people sitting, people standing та у приміщенні

May be an image of 5 людей, people sitting, people standing та у приміщенні

May be an image of 1 особа, дитина, sitting та у приміщенні

May be an image of 5 людей, дитина, people standing та у приміщенні

May be an image of дитина, сидить, стоїть та у приміщенні

May be an image of дитина, стоїть, сидить та у приміщенні

May be an image of 4 людини, дитина, people sitting, people standing та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що кардіолог та офтальмолог проведуть безкоштовну консультацію мешканцям Степанецької громади.