Станом на 10.12.2020 на стаціонарному лікуванні перебуває 47 осіб. Почастішали тяжкі випадки. За останню добу померла жінка 74 роки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За інформацією директора Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги (Горьова Н.В.), за останні три доби в місті Каневі перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом (COVID-19) 235 осіб. З них за останню добу 100 осіб. Перебіг захворювань відзначається строкатістю. Від легких форм до тяжких. Динаміка захворюваності стабільно рухається в сторону збільшення. Наразі найперша рекомендація сімейного лікаря – вживати заходів до максимального зменшення соціальних контактів, тому що це головний стримуючий фактор розвитку пандемії.

Головний лікар КНП «Канівська ЦРЛ» (Шапошник В.С.) повідомляє, що на даний час ситуація вкрай напружена. Станом на 10.12.2020 на стаціонарному лікуванні перебуває 47 осіб. Почастішали тяжкі випадки. За останню добу померла жінка 74 роки.

Начальник відділу освіти (Голда Н.А.) інформує, що в місті повністю зупинено навчання у двох школах. А в ЗОШ № 6 із 13 класів 7 - на самоізолції. В двох інших наразі навчаються лише початкові класи. Один дитячий садочок повністю не працює. Інші 7  на межі закриття.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 112 нових випадків захворювання на COVID-19 виявлено на Канівщині за добу, зокрема у 22 дітей.