З січня у Канівському ліцеї №6 розпочались роботи по завершенню встановлення металопластикових вікон.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Близько 50% нових металоптастикових вікон було встановлено в цьому начальному закладі минулого року. Кошти в сумі 1 млн. 100 тис.грн. було виділено з державного фонду соціально-економічного розвитку за сприяння народного депутата Владислава Голуба.

Тоді ж Канівський міський голова Ігор Ренькас активізував роботу щодо пошуку ресурсів, аби встановити й решту вікон. З нового року за сприяння Владислава Голуба роботи щодо оновлення всіх вікон навчального закладу продовжились. Цього разу було отримано субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій суму в розмірі 1 млн. 400 тис.грн. Виділення коштів передбачало співфінансування – з місцевої скарбниці щоразу виділялося до 3%.

- Роботи ведуться з ранку до пізнього вечора, - відзначає директор Валентина Мартинович. - Це і демонтаж старих вікон, вкриття відкосів гіпсокартоном, облицювання, фарбування... Школа висловлює велику вдячність Владиславу Голубу та виконавцю робіт Миколі Міщенку. Завдяки вашій згуртованій і відповідальній діяльності приміщення закладу стає затишним, привітним та гостинним.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі провели робочу зустріч із фахівцями із енергоефективності.