Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, учасниками якого стали представники кадрових служб ТОВ «ВІДЖИ ФАРМІНГ», ТОВ «ВІДЖИ ПРОДАКШН», ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та 15 осіб з числа безробітних.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

У рамках заходу представники роботодавців поінформували шукачів роботи про наявні вакансії, умови праці, додаткові гарантії та соціальні пільги на підприємствах.

Зокрема, представники кадрової служби ТОВ «ВІДЖИ ФАРМІНГ» запрошують на роботу грибоводів, водіїв натантажувачів та вантажників. ТОВ «ВІДЖИ ПРОДАКШН» на сезонну роботу потребує операторів лінії у виробництві харчової продукції та вантажників.

ПрАТ «Миронівська птахофабрика» на постійну роботу запрошує інженера з охорони праці, слюсарів-ремонтників, птахівників, операторів інкубаторно-птахівничої станції, підсобних робітників.

З претендентами на заявлені вакансії були проведені індивідуальні співбесіди з метою визначення їхніх професійних якостей. Дехто з учасників ярмарку вакансій отримав направлення для проходження медогляду.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Канівської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ за адресою: м. Канів, вул. Шевченка 49/1, тел. (04736) 3-21-03, 3-29-16.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі із екскурсією відвідали «Канівський механічний завод».