Традиційне народне святкування Івана Купала відбулося й у Ліплявській ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської об’єднаної територіальної громади.

До свята Івана Купала ліплявська молодь заздалегідь старанно готувалась: робили опудало, готували деревця (називали їх «Мареною» або «Купалом»), збирали хмиз, готували кулі соломи на вогнище. На святі довкола опудал молоді люди водили таночки та співали ритуальні купальські пісні.  Дівчата плели вінки з польових квітів й перед заходом сонця пускали їх на воду,  з надією знайти свою долю.

На початку дійства зі словами привітання до присутніх звернувся голова Ліплявської ОТГ Геращенко Сергій, побажав всім   щастя, здоров’я, радості й достатку, а на святі гарного відпочинку, естетичного задоволення  від спілкування та виступів самодіяльних колективів. Сергій Валентинович відмітив, що дуже радий бачити нашу громаду такою дружньою та згуртованою, яка вміє не тільки працювати, але й ще гарно відпочивати та веселитися.

«Ми щиро вдячні тим, кому не байдужа доля нашого села,  зокрема директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяній, директору  ТОВ «НВФ «Урожай»  МХП Олександру Воскобойніку, директору  БФ «Урожай – громаді» Тетяні  Волочай, депутату сільської ради Івану Хорошуну, приватному підприємцю Оксані Танані, благодійному фонду «Рідна Черкащина» та ПрАТ «Канів-риба» за сприяння в організації свята Івана Купала», - зазначено на сайті громади.

Нижче публікуємо фото із святкових заходів у Ліплявській ОТГ:

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що народними обрядами та яскравими забавами канівці святкували Івана Купала.