Із нагоди відзначення Днів села Ліплявська сільська рада об’єднаної територіальної громади запрошує взяти участь в урочистих заходах.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Ліплявської громади.  

Відтак, 28 вересня о 14.00 відбудеться святкування Дня села Ліпляве. У програмі заходів: святковий концерт за участю аматорських колективів та хореографічних колективів Ліплявського сільського клубу, спортивні змагання для дітей та дорослих, виставка декоративно-прикладного мистецтва «Подих життя в стилі ЕКО», виставка дитячих робіт із природного матеріалу «Подих осені», безпрограшна лотерея, частування смачною кашею, забави для малечі (батути) та святкова дискотека.

29 вересня о 14.00 запрошують на святкування Дня села Келеберди, у програмі заходів: святковий концерт за участю аматорських колективів та хореографічних колективів Келебердянського будинку культури, відкриття «сонячної альтанки» на території КЗ «Келебердянський НВК І-ІІІ ступенів», виставка декоративно-прикладного мистецтва «Подих життя в стилі ЕКО», виставка дитячих робіт із природного матеріалу «Подих осені», безпрограшна лотерея, частування смачною кашею, забави для малечі (батути) та святкова дискотека.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що феєричним концертом та низкою культурних заходів відзначили 941-шу річницю Дня Канева.