У Степанецькій об’єднаній територіальній громаді планують реалізувати проект «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність», який передбачає встановлення камер відеоспостереження у населених пунктах.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Відділом економіки та інвестицій Степанецької ОТГ у рамках  конкурсу мікрогрантів «Добробут Громад», що реалізується БО «БФ «УРОЖАЙ-ГРОМАДІ», за фінансової підтримки ПрАТ «Миронівська птахофабрика», розроблено та подано на оцінювання проект «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність», який позитивно оцінений конкурсною комісією та прийнято рішення про його фінансування.

Проект передбачає обладнання системами відеоспостереження  населених пунктів Степанецької ОТГ, що вплине на зниження числа дорожніх пригод, кримінальних злочинів та надзвичайних ситуацій і дасть можливість  сформувати єдину систему упередження та профілактики правопорушень.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що через незадовільну поведінку підлітків на «Авто-ріці» планують посилити контроль.