Виконавчий комітет Канівської міської ради затвердив порядок, за яким місцевому перевізнику компенсуватимуть кошти за проїзд пільговиків, а загальний обсяг останніх впродовж року виросте вдвічі.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Відповідне рішення було ухвалено вчора. У документі регламентований порядок надання компенсації за пільговий проїзд, затверджений перелік окремих категорій громадян, яким надаються пільги на безкоштовний проїзд на всіх міських автобусних маршрутах, та механізм розрахунку видатків компенсаційних витрат.

Після ухвалення відповідно рішення, Управлінню соціального захисту населення та фінансовому управлінню міськвиконкому необхідно буде укласти договір Державного замовлення з місцевим перевізником «М+М» щодо компенсації за пільговий проїзд окремих громадян на міських маршрутах №1, №2, №4, №5.

Відзначимо, що за попередніми даними, протягом поточного року за пільговий проїзд з бюджету місцевому перевізнику планують компенсувати 1,2 млн грн., або по 100 тис грн щомісячно. Для порівняння, у минулому році компенсація становила 47 194 грн кожного місяця. Рішення вступило у дію із 1 січня 2017-го року.