Днями співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області провели роз’яснювальну роботу з мешканцями села Пекарі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області.

Рейдовики спілкувалися із господарями домоволодінь щодо причин пожеж в побуті з урахуванням небезпек опалювального періоду. Фахівці ДСНС акцентували увагу громадян на суворому дотриманні правил експлуатації опалювальних приладів. Зазначили, що потрібно регулярно перевіряти стан печей та при виявленні дефектів у конструкції негайно їх усувати.

Також працівники Служби порятунку нагадали правила безпечного користування газовим обладнанням, зокрема при виявленні запаху газу з невідомих причин, телефонувати за номером «104». А для користувачів електронагрівальних приладів, вогнеборці пояснили, що категорично забороняється перенавантажувати електромережі та використовувати саморобні прилади обігріву. Користуючись нагодою, рятувальники нагадали селянам і правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за попередню добу на Канівщині не виявлено жодного нового випадку захворювання на COVID-19.