29 липня в селі Попівка, що розташоване на території Степанецької ОТГ, відбулося свято села, яке як офіційне свято тут проводилося вперше.

Про це повідомляє 《Kanos》із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Відкрив свято Олександр Іванович Яременко, сільський голова Степанецької ОТГ, прийнявши святий хліб на знак пошани від людей цього працьовитого села, також до слова запросили Павла Михайловича Зоренка, першого заступника голови громади. Ну, а Ніна Іванівна Савчук, на правах господині ,розпочала свято привітальним зверненням до своїх односельчан та гостей цього заходу.

Творчий колектив Попівки наповнив чудовим народним співом площу біля клубу, адже в українській пісні ці сільські трудівниці відкрили всю глибину душі нашої простої сільської жінки.
Розділити таку світлу радість за відродження українського села, до Попівки завітав творчий колектив «Роси» села Степанці.

Під кінець свята всіх присутніх голова громади почастував смачним духмяним короваєм, Під кінець свята всіх присутніх голова громади почастував смачним духмяним короваєм, потім народ запросили до святкової козацької каші, яку зварили на живому вогнищі із димком та любов’ю.

І на завершення святкової програми в нічному небі засяяв святковий феєрверк.