На останньому засіданні виконавчого комітету було ухвалене рішення «Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Попередньо депутати Канівської міської ради проголосували за рішення «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) є комунальною установою Канівської міської ради, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів).

Розташовуватиметься новостворений центр за адресою: місто Канів, вулиця Шевченка, 49 (колишній дитсадок «Казка»).

«У 2017-2018 навчальному році на обліку в міській психолого-медико-педагогічній консультації перебувало 1973 дитини з порушеннями розвитку, з них потребують психолого-педагогічної корекції – 327 дітей. Варто відмітити, що в розрізі області Канів посідає третє місце з організації інклюзивного навчання. У 2017-2018 навчальному році 18 дітям було організовано інклюзивне навчання у закладах загальної середньої освіти, у закладах дошкільної освіти – 3-м дітям. У наступному навчальному році кількість дітей, які потребують інклюзивного навчання значно збільшиться», - зазначено у пояснюючій записці.

Відтак, було затверджено штатний розпис ІРЦ, в якому передбачено 3 штатні одиниці учителів-логопедів, 2 штатні одиниці учителів-дефектологів, 2 штатні одиниці практичних психологів та 1,5 одиниці – учитель лікувальної фізкультури. Загалом в Інклюзивно-ресурсному центрі передбачено 11 працівників. Також у разі потреби залучатимуться фахівці шляхом укладення цивільно-правових угод.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у міськвиконкомі шукають спеціалістів відразу на три вакансії.