20 грудня вічною дорогою до Степанецької громади повертається наш Герой – Микола Миколайович Гарбуз, 1976 року народження.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію Степанецької громади.

Микола Миколайович народився та виріс у селі Степанці. Закінчивши місцеву школу, подався до міста Київ, де вступив до Київського авіаційного університету та здобув професію електрика. Будучи молодим спеціалістом, він пішов відбудовувати столицю. Згодом повернувся у рідне село, де працював на ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та «Укршампіньйон».

У квітні цього року чоловік був призваний на військову службу, де хоробро та віддано захищав Батьківщину від окупантів.

15 грудня 2022 року, внаслідок артилерійського обстрілу поблизу села Невське Луганської області, отримавши несумісні з життям поранення, загинув славний воїн, старший лейтенант Гарбуз Микола Миколайович.

Микола Миколайович мав добре та чуйне серце, сповнене безмежної любові до рідної України. Ця величезна втрата назавжди залишиться тяжкою раною у наших серцях.

Закликаємо всіх мешканців Степанецької громади вшанувати пам'ять захисника, провівши його в останній путь.

Прощання із Героєм відбудеться у селі Степанці об 11:00, за адресою: провулок Гаркавого 7, по вул. Ткаченка (Зарасава) – за місцем проживання загиблого.

«Микола Миколайович став янголом-охоронцем нашої землі, тож нехай дорога на небо простелиться йому добрими словами…

Висловлюємо глибоке співчуття родині загиблого, яка втратила любого сина, чоловіка, батька та дідуся», - зазначено у повідомленні Степанецької громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завтра у Каневі прощатимуться із загиблим на війні Героєм Олександром Гуцаленком.