Днями у Степанцях відбулася перша сесія сільської ради Степанецької ОТГ після місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, на якій були присутні 21 із 22 новообраних депутатів, які і розглянули 21 питання порядку денного.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

На початку депутати розглянули підсумки виборів депутатів Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, сільського голови та визнання їх повноважень.  

Згідно з результатами виборів, головою сільської ради переобрано Олександра Яременка, який обіймає цю посаду з 2017 року.  Шляхом таємного голосування секретарем ради, також повторно, було обрано Наталію Вовчинську – за неї віддали свої голоси  всі учасники голосування.

Присутні затвердили цілу низку організаційних питань та погодили кадрові призначення. За пропозицією сільського голови першим заступником продовжить працювати Павло Зоренко, а керуючою справами виконавчого комітету - Тетяна Науменко.  

Також було затверджено старост старостинських округів Степанецької ОТГ зі змінами в результаті приєднання розформованої Таганчанської ОТГ і утворення на її базі двох нових старостинських округів, - Таганчанського та Мельниківського. До складу Копіюватського старостинського округу включено крім села Копіювата та селища Копіювате ще і селище Степанецьке. Старостою Таганчанського с/о затверджено Сергія Гарбуза, а Мельниківського, - Лідію Атаманенко.
Старости шести старостинських округів, які вже входили до Степанецької ОТГ були затверджені, крім старости Мартинівського старостинського округу, питання призначення якого перенесено на наступну сесію.  

Підсумовуючи перше засідання Олександр Іванович Яременко,  побажав депутатам плідно працювати на благо громади, акумулювати усі наявні ресурси, визначити пріоритети подальшого розвитку та відстоювати інтереси людей, які чекають від своїх обранців змін на краще.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Келеберді відбулося урочисте відкриття тренажерного залу (фото).