У Степанецькій громаді провели перше засідання Координаційної ради із питань оптимізації та модернізації мережі навчальних закладів, діяльності освітніх округів та розвитку опорних загальноосвітніх закладів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

Відповідна рада була створена розпорядженням сільського голови Олександра Яременка і є постійнодіючим колегіальним консультативно-дорадчим органом, що створена з метою формування оптимальної мережі навчальних закладів, необхідної для надання якісних освітніх послуг кожній дитині, забезпечення всебічного розвитку особи, з урахуванням ефективного використання наявних ресурсів, їх модернізації,  створення, діяльності освітніх округів, опорних закладів тощо.

На початку засідання заступник сільського голови Мітакі Ю.В. ознайомила присутніх з основними завданнями та функціями координаційної ради.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту, заступник голови Координаційної ради Дорошенко Т.М. доповіла про стан мережі закладів освіти Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади на сьогодні, а головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спортуБельмас Н.Ф. - про перспективи розвитку освітньої галузі Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади у 2018/2019 навчальному році в світлі нового Закону України «Про освіту».

Після обговорення Координаційна рада прийняла одноголосно  рішення:

  1. Членам Координаційної ради проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо утворення освітнього округу, опорного закладу та його філій.
  2. В.о. старост організувати інформаційно-роз’яснювальну роботу в межах підпорядкованих старостинських округів із залученням працівників освіти щодо перспективи розвитку Степанецького освітнього округу.
  3. Відділу освіти, молоді та спорту підготувати на наступне засідання Координаційної ради проект мережі Степанецького освітнього округу.
  4. Наступне засідання Координаційної ради провести до 15 серпня 2018 року з розглядом питання погодження мережі Степанецького освітнього округу на 2018-2019 навчальний рік.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що журналісти всеукраїнських каналів відвідали Степанецьку громаду.