Більше 30 культурних менеджерів із Черкаської, Вінницької, Київської, Сумської, Тернопільської та Львівської областей 17 грудня завітали до Канева на тренінг із грантрайтингу від експертів Українського культурного фонду.
Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби МХП – Миронівська птахофабрика.
Під час навчання учасники дізналися про особливості написання якісних заявок на гранти УКФ та отримали практичні рекомендації. Також вони детально ознайомилися з темою фінансового управління культурними проєктами, обговорили питання фінансових планів та бюджетів.
«Для мене зустріч була дуже корисною. По-перше, це гарна можливість більше пізнати Український культурний фонд як донора, зрозуміти його цінності та вже з урахуванням нових знань та досвіду, подаватися на грант. По-друге, це історія про трансформацію ідей. Після повномасштабного вторгнення культурні проєкти змінилися, набули нових сенсів і якраз експертна думка УКФ здатна підсвітити цей шлях до актуальних і важливих ініціатив», – поділилася проєктна менеджерка ГО «Перезавантаження – вперед» з Бобрицької громади Юлія Арсеєнко.
Цього ж дня Український культурний фонд та Благодійний фонд «МХП-Громаді» підписали Меморандум про співпрацю та партнерство, метою якого є посилена підтримка культурно-мистецьких ініціатив у невеликих громадах. Документ підписали виконавча директорка УКФ Анастасія Образцова та директор Благодійного фонду «МХП-Громаді» Олександр Пахолюк.
«Наш фонд вже 10 років працює в громадах, змінюючи там життя на краще. Культура є невіддільним елементом розвитку регіонів, а сьогодні – ще й засобом спротиву. Вона є фундаментом для збереження історичної пам’яті, національних традицій та духовних цінностей. Тому для нас, як Фонду, який розвиває й відновлює громади, запуск спільних ініціатив з таким потужним партнером як УКФ, є стимулом для масштабування та зростання», — зазначив Олександр Пахолюк.
Важливих сенсів зустрічі додала також лекція про культурну ідентичність від Наталії Кривди, Голови Українського культурного фонду та відомої сучасної української філософині, що дозволила учасникам глибше осмислити значення культури у формуванні національної, соціальної та індивідуальної ідентичності.
Захід відбувся за ініціативи Благодійного фонду «МХП-Громаді» в контексті підготовки до запуску спільного з УКФ конкурсу на підтримку культурних ініціатив у громадах.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що фінішували роботи із облаштування дитячого будинку сімейного типу у Степанецькій громаді (фото).
Меркантильний місцевий головний культуролог , пекельні зуби та слова вдячності від підгодованих – апофеоз місцевої, совкової так званої культури шанувальників традицій любителів Дніпрових садів 2012.
Або історія про те, – як імітувати десятиліттями інтелектуальний вираз на обличчях , та невимушено та самозакохано грабувати десятки поколінь місцевих дітей – їх перспективи жити у цивілізованому місті та країні.
http://kanos.com.ua/novorichnu-svyatkovu-prohramu-dlya-ditej-iz-invalidnistyu-provely-u-kanevi-foto/