Зловмисники пропонували користувачам соціальних мереж придбати автозапчастини. Отримавши передплату, на зв'язок із покупцями ніхто не виходив. Правоохоронці задокументували більш як 10 таких фактів.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Оперативники Управління карного розшуку Головного управління Національної поліції та працівники кримінальної поліції Уманського районного управління поліції викрили злочинну групу, учасники якої шахрайським шляхом ошукували українців.

Оперативники встановили: група складалася з трьох чоловіків віком від 30 до 38 років, та однієї 17-річної дівчини. Усі вони жителі Умані. Для здійснення своєї злочинної діяльності, вони створили декілька фейкових оголошень з продажу автозапчастин та розмістили на відомих Інтернет майданчиках. Після того, як покупці перераховували кошти, шахраї зникали.

23 грудня за місцем проживання фігурантів були проведені санкціоновані обшуки. Під час обшуків виявили та вилучили сімкарти, зчитувачі банківських карток, мобільні телефони, банківські картки, комп'ютерну техніку та чорнові записи.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції звертаються до громадян, які стали жертвами цієї злочинної групи, або яким відомі додаткові факти чи інформація про діяльність шахраїв, повідомити про це за телефоном “102”.

Слідство триває.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: телефон та екран

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 1 особа

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: телефон

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за нелегальне перебування та протиправну поведінку 65-річний громадянин рф повернеться на свою батьківщину.