На сайті міської ради з’явилося розпорядження виконуючого обов’язки міського голови Сергія Ткаченка «Про звіт міського голови».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження на сайті Канівської міської ради.

Відповідно до тексту документу, із метою своєчасної і якісної підготовки матеріалів до звіту міського голови заплановано утворити  робочу  групу  з  питань  підготовки  звіту  міського  голови  про  роботу  виконавчих  органів  Канівської  міської  ради у 2018  році.

Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради та директорам комунальних підприємств міста необхідно забезпечити підготовку аналітичних та ілюстративних матеріалів про роботу підрозділів (комунального підприємства) у 2018 році.

Робочій групі до 6 листопада потрібно забезпечити збір, аналіз та систематизацію надісланих матеріалів для підготовки звіту міського голови.

Провести безпосередньо звіт перед членами територіальної громади міста планують 15 грудня та на пленарному засіданні міської ради, а також до 7 грудня має вийти випуск інформаційного вісника з матеріалами звіту.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чиновники звітують про хід ремонтних робіт мосту через річку Рось.