Збитки від незаконно вивантаженого сміття на Канівщині, обійдуться області у приблизно 50 тисяч гривень.

Про це пише «Kanos» із посиланням на ІнфоМіст, що цитує слова керівника Держекоінспекції в Черкаській області Сергія Поліщука.

«Ми виїжджали туди зі спеціалістами. На площі 700 метрів квадратних зафіксували засмічення. Для того, щоб розрахувати збитки ми направили зараз Держкомзем. По оперативних даних нормативно-грошова оцінка не дуже висока, близько 50 тисяч. Згідно результатів досліджень проб якості грунту перевищення не зафіксовано. Вважаю, що це сміття потрібно вивезти з території», – сказав Поліщук, відповідаючи на питання очільника області.

В свою чергу канівські чиновники по селекторному зв’язку під час наради повідомили, що нині вже укладено договір з КПЖ Каніської міськради на захоронення цих відходів та договір із приватним підприємством на транспортування відходів до міського сміттєзвалища.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що поблизу села Потапці, що на Канівщині, незаконно вивантажили близько 100 тонн сміття, що мало явні ознаки «львівської прописки». Пізніше спеціалісти назвали це «екологічним терактом».