У Канівській загальноосвітній санаторній школі-інтернат розпочало свою роботу шкільне лісництво.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на сайт «Ліси Черкащини».

Зокрема, шкільне лісництво розпочало свою роботу на базі Канівської загальноосвітньої санаторної школи за ініціативи ДП «Канівське лісове господарство».

Познайомитися зі школярами завітали провідний інженер лісових культур Інна Жила, інженер з охорони і захисту лісу Марина Куракін та лісничий Канівського лісництва Віктор Будник.

Представники лісового господарства подарували дітям набори канцтоварів, новий принтер, святковий торт та одяг – кепки і краватки з лісовою символікою.

«Ідея створення шкільного лісництва саме в міській школі належить нашому провідному інженеру лісових культур Інні Жилі. Ще влітку наш лісгосп звернувся до Канівського міського відділу освіти з пропозицією про співпрацю. Найактивнішим у цьому питанні виявився колектив Канівської школи-інтернату. Кілька місяців тривала підготовча робота. Адміністрація школи виділила окремий кабінет, коштом лісгоспу виготовлялися стенди. І ось нещодавно 20 учнів-восьмикласників із гордістю одягли лісівничу символіку – кепки та галстуки і влилися в число тих, хто своїми руками в майбутньому буде плекати ліс для наступних поколінь», - говорить директор ДП «Канівське лісове господарство» Едуард Симоненко.

Тож новоспечені учні шкільного лісництва розпочинають своє навчання із освоєння профільних азів, зокрема діти мають прослухати курс за напрямком «Лісівнича справа», провести практичні заняття з курсу «Лісові культури та насінництво».

Окрім цього для школярів будуть проводити різноманітні оглядові екскурсії, в ході яких вони будуть здобувати навички збору насіння лісових порід, проведення лісокультурних робіт, розрахунків у лісівництві.

Найближчим часом організатори планують провести екскурсію для вихованців шкільного лісництва у Канівський природний заповідник.