Голова Черкаської обласної ради переконаний, що мешканцям Канівщини пощастило із нардепом Владиславом Голубом.

Про це він заявив в ході недавньої позачергової сесії Канівської районної ради, пише «Kanos».

«Насправді хочу сказати (без прив’язки до будь-яких політичних сил чи мого особистого ставлення, як до людини), що вам із народним депутатом особливо пощастило. Я маю можливість порівняти діяльність та бачення депутатів ВРУ від Черкащини. Зокрема, щодо стратегічного бачення розвитку територій і того, як вони ув’язуються із стратегією розвитку міста, району, області. І тут я бачу системний підхід у випадку вашого депутата. Сам Владислав озвучує, що його основні напрямки сприяння – це освіта, медицина. В той же час і ряд обласних програм направлені на вирішення питань за цими галузевими напрямками», - пояснив свою позицію очільник обласного депутатського корпусу.

Не оминув увагою Олександр Іванович і роботу районних народних обранців.

«Приємно відзначити системний підхід депутатського корпусу і вашу злагоджену позицію в голосуванні на сесії. Вважаю, що саме узгодженість на всіх рівнях – від сільських голів й аж до діяльності вашого народного депутата на окрузі – стане запорукою успіху починань і проектів, які ви спільно запланували й реалізуєте», - констатував Вельбівець.

Що ж стосується питання здійснення реформ у країні, то за словами голови обласної ради, в сьогоднішніх реаліях реформування країни не все так однозначно.

«Є плюси і мінуси. Але маємо визнати, що на разі центральна влада не лише декларує здійснення перетворень, а й демонструє чітку практичну позицію, підкріплюючи заяви конкретними рішеннями. Яскравим прикладом цього є бюджетна децентралізація, що вже відбулася і має позитивні наслідки для сільських бюджетів», – наголосив очільник обласного депутатського корпусу.