Голова громадської організації учасників АТО «Побратим-Схід» Юрій Паньковецький впевнений, що будівництво ГАЕС дозволить повернутись канівчанам із заробітків додому.

Таку думку він висловив, коментуючи виступ директора Канівської ГЕС Василя Гриня під час масових заходів з нагоди Дня Святого Василя Великого у Каневі, пише «Kanos» із посиланням на Інфоміст.

Як відзначається у тексті новини, очільник ГЕС повідомив присутнім канічанам, що ПАТ «Укргідроенерго» розпочало формування списків майбутніх працівників, що будуть залучатися на будівництво Канівської ГАЕС.

«Хто має бажання та відповідну професію і досвід – реєструйтеся. Запишемо вас до резерву», - сказав Василь Гринь, додавши, що зареєстровані робітники будуть поінформовані, коли завершиться підготовка до будівництва.

Також за його словами, найбільш затребуваними професіями в ході будівництва Канівської ГАЕС  стануть автослюсарі, арматурники, бетонярі, водії, електрозварники, електромеханіки , електромонтажники, ізолювальники, машиністи будівельної техніки, монтажники, муляри, стропальники та штукатури.

Реєструвати робітників для подальшого працевлаштування будуть у відділі кадрів Канівської ГЕС за телефоном 0 (4736) 3-14-99, е-поштою: ok@kn.ges.energy.gov.ua.

Водночас, вище згаданий Юрій Паньковецький зауважив, що велика кількість воїнів АТО, повертаючись з війни до рідного міста, зіштовхується із проблемою працевлаштування. А тому на його думку, будівництво нової електростанції в нашому регіоні допомогло б вирішити це болюче питання.

«Багато канівчан виїхали на заробітки до Києва, інших міст України або за кордон. Будівництво ГАЕС поверне більшість цих людей до рідних домівок, вони зможуть бути поруч із своїми батьками і дітьми», - резюмував ветеран АТО.