Фіналістка третього сезону телешоу «Супермодель по-українськи», канівчанка Дарина Майстренко візьме участь у конференції «Fashion Tech Summit 2018».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Кореспондент».

Із 31 серпня по 2 вересня у Києві відбудеться «Fashion Tech Summit 2018», який покликаний об’єднати відразу два напрями – модну індустрію та технології.  

Найкращі спікери та представники світових компаній представлять успішні кейси не лише формування нової бізнес-спільноти, але й пошуку нового бачення для розвитку fashion і tech в Україні.

Саме у межах цього заходу вперше відбудеться конкурс стартапів, які обєднають креативні ідеї та технології.

Перед гостями «Fаshion Tech Summit» виступлять 50 спікерів, серед яких представники брендів «Snapchat», «Pinterest»,  «500 Startups» і «McKinsey&Company». 

Також захід стане майданчиком для спілкування із топовими українськими блогерами та  digital-інфлюенсерами, адже у рамках саміту виступлять Аліна Френдій, Маша Тимошенко, Марія Гребенюк, Дарина Майстренко, Святослава Бойко, Олександра Литвин, Саша Заєць.

Засновниками проекту стали Дарина Шаповалова та Наталія Моденова, за плечами у яких 13 сезонів проведення Тижня мови, роки роботи у сфері fashion-навчання і досвід виведення українських дизайнерів на міжнародну арену.

«Провівши останній рік у Кремнієвій долині, я розумію, що майбутнє модної індустрії  - виключно у її технологічному прогресі та здатності скористатися всіма новими технологіями, які з’являються із неймовірною швидкістю. Наша мета із «Fаshion Tech Summit» дати максимально знань нашим клієнтам від справжніх експертів галузі, які прилетять із Європи та Кремнієвої долини, щоб поділитися безцінним досвідом», - зауважила Дарина Шаповалова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівчанка стала обличчям колекції відомого українського дизайнера.