Військових Сергія Алєксєєнка, Дмитра Малюка і Сергія Терещенка посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідні рішення «Про нагородження Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Канів» були ухвалені у ході засідання виконавчого комітету 8 листопада, за ініціативою міського голови Ігоря Ренькаса.

Сергій Алєксєєнко загинув на території Херсонської області під час виконання бойового завдання 3 вересня 2022 року. У лавах ЗСУ він обіймав посаду помічника гранатометника бойової машини. Поховали воїна, 13 жовтня ц.р. У захисника залишилися дружина, донька та рідні.

Дмитро Малюк з початку повномасштабного вторгнення служив у роті охорони, безпосередньо на бойових позиціях він управляв безпілотним апаратом. Військовий загинув 13 жовтня ц.р під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку. Захисника провели в останню путь 21 жовтня ц.р. У Героя залишились мама, брат, дружина, донечка, рідні та друзі.

Сергій Терещенко служив на посаді водія бойової машини. З початку служби захисник боронив Україну в «гарячих» точках. На жаль, 30 жовтня ц.р., під час несення служби чоловік помер. З захисником попрощалися 4 листопада ц.р. У воїна залишилася дружина, син, друзі та побратими.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 25-річний захисник із Канева Артем Костенко загинув на війні.