Раціональне використання коштів, прозорість і підзвітність – базові принципи бюджетування, які обговорили на засіданні комісії.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

«Говорили про це з керівниками наших районів і тергромад. Як ви знаєте, на таких робочих зустрічах я щоразу наголошую на пріоритезації витрат в умовах війни. Хтось чує з першого разу. Хтось – лише після публічного розголосу чи реакції профільних органів.

Нині ми створюємо при ОВА робочу групу «Прозорість і підзвітність» – як ще один інструмент контролю та комунікації. Усі витрати мусять бути під особистим моніторингом керівників районів і громад. Це – безумовна вимога нашого суспільства. На Черкащині не місце подвійним стандартам. Кожен має працювати винятково на Перемогу.

Окрім того, на цій зустрічі ми скоординували роботу щодо старту опалювального сезону та розвитку реабілітаційних спроможностей в області. Обидва питання на постійному контролі. У першому випадку наша спільна мета – стабільне проходження опалювального сезону й оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації. У другому – надання якісних послуг із відновлення. Реабілітаційні відділення повинні діяти в усіх кластерних і надкластерних лікарнях області», - відзначив Ігор Табурець.

На зображенні може бути: 6 людей та текст

На зображенні може бути: 5 людей, люди навчаються, телевізор та текст

На зображенні може бути: 2 людини та люди навчаються

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник Черкащини розповів про «ждунів руського міра» та внутрішніх ворогів.