Відповідне рішення «Про затвердження Порядку про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Канівської міської територіальної громади» було ухвалене членами виконкому у під час чергового засідання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відтак, жителі громади, які потрапили у складні життєві ситуації, мають скрутне матеріальне становище, потребують коштів для проведення дорого вартісного лікування чи придбання засобів реабілітації (ортези, протези) та за інших особливих обставин можуть розраховувати на одноразову матеріальну допомогу.

Відповідна допомога надається ветеранам, учасникам бойових дій, особам з  інвалідністю внаслідок війни та інших захворювань, малозабезпеченим верствам населення за рахунок коштів  передбачених на виконання міської комплексної  програми «Турбота» . Остаточний розмір допомоги визначається індивідуально у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану, складності проблеми заявника та наявних коштів.

Підставою для отримання такої допомоги є заява громадянина на ім’я міського голови. Для розгляду питання про виділення одноразової матеріальної допомоги необхідні наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, соціальний рахунок, медична довідка, копія посвідчення ветерана, учасника бойових дій,  особи з  інвалідністю внаслідок війни та інших захворювань, акт обстеження матеріально-побутових умов.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині надзвичайники врятували із пожежі бабусю і її 2-річну правнучку (фото).