Останнім часом в соціальних мережах та коментарях на нашому порталі з'явилася ціла низка повідомлень, присвячених темі преміювання міських чиновників та керівників комунальних підприємств.

Для того, щоб розвіяти домисли та уникнути поширенню неправдивої інформації, журналісти «Kanos» вирішили звернутись із запитом до виконавчого комітету Канівської міської ради та поцікавитись, в якому розмірі протягом останніх трьох років преміювалися керівники міських КП, а також очільники структурних підрозділів виконкому.

Як пояснили представники міської ради, у зв’язку з тим, що в комунальних підприємств і окремих структурних підрозділів виконавчого комітету - своя бухгалтерія, розпорядник інформації не володіє запитуваною інформацією, тому її збір потребує додаткового часу для опрацювання запиту.

Однак, перші відповіді від представників міських КП уже починають надходити, а тому з радістю публікуємо відповідну інформацію.

Отож, як стало відомо із відповіді КП «Місто», впродовж 2015-го, 2016-го і першого кварталу 2017-го років очільнику підприємства Дмитру Шайдарову жодних премій не було нараховано.

Така ж ситуація і в КП «Туристичний інформаційний центр міста Канева», котре очолює Яків Прогнімак.

А от для керівника комунального підприємства «Міський ринок» і за сумісництвом депутата Канівської міської ради Володимира Малінського практика особистого преміювання виявилась достатньо поширеною. Так, згідно відповіді установи, у 2015-му йому було нараховано 30 990,87 грн. премії, у 2016-му - 38 073,41 грн., а за 2017р. – 3200,00 грн.