Загалом із початку обмежувальних заходів поліція склала майже 700 протоколів на порушників карантину в Черкаській області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектору комунікації поліції Черкаської області.

«Станом на 2 листопада працівниками поліції області складено 689 протоколів за ст. 44-3 КУпАП. Лише за добу поліціянти виявили й задокументували 11 порушників карантину. В Головному управлінні Національної поліції Черкаської області створені мобільні групи, які перевіряють стан дотримання карантинного режиму громадянами в транспорті, у закладах торгівлі, громадського харчування та нічних клубах»,- зазначає заступник начальника ГУНП в Черкаській області Сергій Коваленко.

Сергій Коваленко розповів, що минулої доби під час карантинних заходів на території області працювали 13 поліцейських рейдових груп. Ними перевірено 66 об’єктів господарювання й за результатами складено 11 адміністративних протоколів відповідно ст. 44-3 КУпАП України (Порушення правил щодо карантину людей).

«Наше завдання – запобігати правопорушенням. Працівники поліції роз’яснюють положення постанови та проводять профілактичну роботу. Звісно, на правопорушників, які не дослухаються до поліцейських, складаються адміністративні протоколи. Лише на один і той самий нічний клуб у Черкасах вже склали десять протоколів через порушення карантинних вимог», - уточнив Сергій Коваленко.

Із 2 листопада почав діяти оновлений поділ на карантинні зони в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах. Черкаси залишаються у «помаранчевій» зоні, до «червоної» зони додалися Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Монастирищенський та Тальнівський райони.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що попри «червону» зону, дитячі садочки у Каневі відновлять роботу із 5 листопада.