У громаді продовжуються роботи по реалізації проекту інфраструктурного розвитку громади по придбанню спеціальної техніки для ремонту комунальних доріг. Так, 12 вересня, за кошти інфраструктурної субвенції, придбано першу одиницю техніки – самохідний дорожній коток.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Основним призначенням даної техніки є виконання робіт по ущільненню основ для дорожніх покриттів і щойно покладених асфальтобетонних сумішей. Крім традиційних дорожньо-будівельних і ремонтних робіт машини даної категорії ефективно використовуються для пошарового ущільнення грунту, щебенево-гравійних матеріалів і різних стабілізаційних сумішей при зведенні гребель, дамб та інших об'єктів цивільного та промислового будівництва.

Наступним планується придбання рециклера асфальтобетону, в даний час тривають роботи по підготовці пакету документів для проведення тендерних процедур. Також, згідно з проектом, в подальшому планується придбання фрези дорожньої, міні-гудронатора та віброплити. Кінцевий термін реалізації проекту – грудень 2019 року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявому продовжують ремонтувати дороги.