Попри те, що прокурора, який курував Канів і котрого звинуватили в хабарництві, звільнили з органів прокуратури ще у липні 2016-го року, на сайті Золотоніської місцевої прокуратури він досі значиться в числі керівництва на посаді першого заступника.

Як стало відомо журналістам «Kanos» із відповіді на запит, що був адресований попередньо до прокуратури Черкаської області, обвинувачений у вчиненні кримінального правопорушення екс-перший заступник керівника Золотоніської місцевої прокуратури Андрій Потокі був звільнений з відповідної посади та органів прокуратури наказом прокурора Черкаської області від 5 липня 2016-го року.

Крім того, попри те, що факт виявлення вимагання неправомірної вигоди прокурором було встановлено ще в березні, як повідомили в листі-відповіді представники Черкаської обласної прокуратури, досі немає судового рішення, яке б встановило належну міру покарання екс-прокурору.

«Обвинувальний акт стосовно Потокі А.А., якому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, скерований до Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області. Кримінальне провадження перебуває у стадії судового розгляду», - повідомили в прокуратурі Черкаської області.

Нагадаємо, наприкінці березня Служба безпеки України оприлюднила деталі їх спільного із Генеральною прокуратурою викриття на хабарництві першого заступника прокурора Золотоніської місцевої прокуратури Черкаської області. Після цього, Генеральна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за підозрою першого заступника керівника Золотоніської місцевої прокуратури Черкаської області.