Протягом 2015-го року народний депутат від Канівщини Геннадій Бобов голосував менше ніж у 10% випадків, коли в парламенті розглядалися ті чи інші проекти законів.

Про це пише «Kanos», посилаючись на офіційний сайт парламенту.

Зокрема, за період з 1 січня по 31 грудня 2015-го року, нардеп голосував у парламенті лише 333 рази, або 9,2% від загальної кількості голосувань, що відбувались за відповідний період. Натомість 1427 разів за той же період парламентар не голосував, а 1858 просто був відсутнім.

В той же час, інший канівський мажоритарник - Владислав Голуб, голосував в той чи інший спосіб у 74,9% випадків (2710 раз голосував), не голосував 293 рази, а був відсутнім 615.

Зауважимо, що всього протягом минулого року в парламенті відбулося 3618 голосувань за ті чи інші проекти законів, постанови та інші документи, прийняття яких входить до компетенції Верховної ради України.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що серед помічників-консультантів нардепа Голуба були помічені люди, що раніше працювали помічниками Пилипишина, Філатова, Соболєва і, навіть, депутатів-регіоналів та комуністів.