Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури 31 січня 2017 року скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України відносно жителя Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

У ході судових засідань встановлено, що один із жителів Канівського району, 02.12.2015 за допомогою викрутки, шляхом зламу замку, таємно проник до квартири жительки м. Канева, звідки таємно викрав кошти та ювелірні вироби  на загальну суму 7900 грн., завдавши потерпілій матеріальних збитків на вказану суму.  

Він же, 03.12.2015 шляхом підбору ключа, таємно проник до квартири громадянки м. Канева, звідки таємно викрав кошти та ювелірні вироби  на загальну суму 10450 грн., завдавши потерпілій матеріальних збитків на вказану суму.  

Завдяки принциповій позиції прокурорів Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури під час підтримання публічного обвинувачення, Золотоніським міськрайонним судом Черкаської області засуджено вказану особу до покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що запобіжний захід у вигляді тримання під вартою обрали мешканцю Канівщини, який наніс знайомому численні удари ножем, що спричинило смерть.