Вчора близько 500 дітей з Канівського та Золотоніського району мали змогу здійснити прогулянку Дніпром на сучасному швидкісному судні «Нібулон-експрес». Подорож останнім вдалося організувати завдяки спільним зусиллям канівського нардепа Владислава Голуба та його колеги по парламенту Андрія Вадатурського.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Загалом протягом дня було здійснено 7-м рейсів, а родзинкою вчорашніх поїздок стало те, що замість квитків, на проїзд експресом дітям вручали футболки із гаслом акції – «Майбутнє Черкащини».

 


«Ми щиро віримо у те, що і нам вдасться відновити пасажирське сполучення водним транспортом між Черкасами, Києвом та Каневом, що дасть змогу комфортно та швидко подолати значну відстань, а також залучити туристів у місто», - зауважила помічник народного депутата Олена Радченко.

 


«Радості дітей не було меж. Неозброєним оком було помітно дитяче захоплення. Цієї події вони чекали з нетерпінням, для них це зовсім нові пригоди й відчуття», - розповіла про дитячі враження організаторам класний керівник Гельмязівської ЗОШ Марина Коваленко.

 


Водночас, як зауважив народний депутат Владислав Голуб, відповідний пасажирський тур поки-що запущений для привернення уваги до проблем річкового транспорту в Україні, але він переконаний, що це лише початок і спільними зусиллями разом з громадськістю і представниками міжфракційного депутатського об’єднання (ред.: «За розвиток річок України») вдасться відновити річкову галузь в Україні.