Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації оголосив тендер на будівництво у Каневі Будинку культури під Шевченківський культурний центр на 700 місць. Попередня вартість проекту – 62,79 мільйона гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

Аукціон має відбутися 28 грудня цього року. Нині триває період подання пропозицій.

Техзавданням передбачене встановлення вікон та дверей, улаштування гратів та шумоізоляції, фарбування, облаштування входу в підвал, улаштування ліфту та сходів, облаштування паркетного покриття та лінолеуму, підвісної стелі, облаштована каналізація, трубопровід гарячої води, вентиляцію, освітлення, пандуси. Планується проведення благоустрою території,

Роботи повинні завершити до грудня 2021 року.

Варто зазначити, що будівництво розпочалося ще у 1984 році, і до сьогодні є незавершеним.

У 90-х роках за браком коштів будівництво було призупинено. Відновилися роботи з 2004-го. Тоді вдалося зробити покрівлю, встановити вікна, двері, провести опалення. Востаннє роботи просувалися в 2013 році: оздоблено фасади, прилеглу територію, частково виконані роботи по оздобленню внутрішніх приміщень.

У 2017 році об’єкт включили до стратегії регіонального розвитку Мінрегіону. Роботи мали закінчити до 2019 року, проте так і не були завершені. Загальну вартість тоді обрахували у 61,8 млн грн.

У 2018 році на об’єкт приїздив тодішній міністр культури Євген Нищук. Тоді готовність будинку культури оцінили у 70%.

У серпні 2020 року в Канів приїздив Володимир Зеленський.

Тоді представник підрядника зазначив, що для завершення будівництва необхідно орієнтовно 240 млн, а для першої черги будівництва – 70 млн грн. Володимир Зеленський відповів, що ці кошти можна буде виділити прямою субвенцією та передати об’єкт на баланс обласної влади. Водночас після огляду приміщень, зокрема актової зали, президент наголосив, що всі роботи для здачі хоча б першої черги за бажанням можна завершити до кінця року.

Нині проект включено до програми «Велике будівництво».

За інформацією Канівської міськради, щороку на охорону, освітлення й опалення цього будинку з міського бюджету йде 350 тис.грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що представник Офісу Президента проінспектував хід проведення капітального ремонту приймального відділення Канівської ЦРЛ (фото).