Депутати переконані, що встановлення тарифів на тепло для бюджетних установ, які у запропонованому варіанті збільшуються майже на 50%, може покласти бюджет Канева «на коліна».

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Так, на недавньому засіданні регламентної комісії присутні обговорили проект рішення «Про запропоновані КП «Тепломережа» тарифи на теплову енергію та ймовірні наслідки у разі їх затвердження».

Очільник регламентної комісії Юрій Гамалій повідомив присутнім, що 19 липня на розгляд членів виконавчого комітету виносили проект рішення, який передбачав збільшення тарифу для мешканців, у будинках яких встановлені лічильники, на 6% та зменшення тарифу на 11% для жителів будинків, які сплачують за площу.

Однак найбільше здивування депутатів та членів виконавчого комітету викликало ймовірне підвищення тарифу за теплову енергію майже на 50% для бюджетних установ.

Відтак, за словами Юрія Гамалія, фактично ми маємо руйнацію міського бюджету, адже затверджувався він у грудні 2016 року з одними показниками плати за теплову енергію для бюджетних установ, а після прийняття запропонованих тарифів практично всі бюджетні кошти підуть на покриття нових тарифів.

Відтак, у підсумку було вирішено заслухати на сесії інформацію представників КП «Тепломережа» про запропоновані тарифи на теплову енергію та інформацію керівників профільних відділів (економічного, комунального) про ймовірні наслідки затвердження запропонованих КП «Тепломережа» тарифів.

Також комісії по тарифам планують доручити підготувати звернення до керівництва держави щодо ситуації з тарифами на теплову енергію та винести його на розгляд депутатів.