Перед Великодніми святами кожен із нас намагався прибрати свій будинок та прилеглу територію для того, щоб зробити свою домівку більш чистішою, охайнішою та затишною. І коли про свій власний дім ми дбаємо, впорядковуємо його, то часто забуваємо, що для вивезення побутових відходів необхідно укладати відповідні договори з комунальними підприємствами.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Ми дякуємо усім, хто з розумінням й відповідально ставиться до вивозу сміття, благоустрою власних будинків та чистоти на вулицях нашого міста та сіл.

Адже вивезення побутових відходів – це така ж послуга, як надання електроенергії, газу чи води, без яких вже не може існувати сучасна людина. Тому вкотре закликаємо жителів приватного сектору відповідально віднестись до збереження довкілля в нашому спільному домі – Канівській міській територіальні громаді – та укласти договори на вивіз сміття з КП «ЖЕК» чи КП «Яблунівське» (для жителів сіл).

Давайте разом зробимо нашу громаду чистішою та комфортнішою, а не суцільним сміттєзвалищем із російської глибинки», - зазначено у повідомленні міськради.

Відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою Канівської міської територіальної громади і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що патрульні виявили чоловіка, який перевозив наркотики (фото).