У колі родини сьогодні, 23 вересня зустріла свій 100-й день народження Краєва Анастасія Степанівна.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Бобрицької громади.

Вітаючи Анастасію Степанівну з святом, секретар Лариса Володимирівна зазначила, що саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними. Прожити 100 років – значить прожити цілий вік.

Анастасія Степанівна народилась та прожила все своє життя в селі Бобриця. Пережила і роки голодомору 1932-1933 років, які закарбувались в її пом’яті, і тяжкі роки Другої світової війни, коли чоловік воював, а вона сама ростила дітей.

Все життя ювілярка важко працювала на фермі дояркою.

І знов доля дала їй нові випробування. Ще молодою померла її невістка і на плечі бабусі Насті лягло виховання двох онуків : Олександра, якому щойно виповнилося 7 років, та Алли, 14 років. Увесь час турбувалася за добробут родини. Ніби повсякденна робота, але ж всі ми знаємо, як жити в селі : утримувати в порядку огороди та немале господарство. Вже і правнуки підросли – Ілля студент та Софія школярка. І все це в одній родині, в одній хаті. Також бабуся має від другого сина онуків Руслана, Віктора та Людмилу.

Анастасія Степанівна глибоко віруюча людина, знає багато молитов та Закони Божі, ще й досі відвідує православну церкву.

Дивлячись на цю життєрадісну, привітну жінку, важко повірити, що за її плечима вже сотня прожитих літ. За 100 років Анастасія Степанівна пройшла нелегкий шлях. Зараз ще й досі радує свою родину повагою серед односельчан.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, квітка та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, квітка та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, квітка та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, дерево та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що понад 2 тонни продуктів передали жителі Степанецької громади для виготовлення борщових наборів для військових (фото).